ZAPROSZENIE na spotkanie z profilaktyki zagrożeń ...

Zaproszenie

Dyrektor Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chojnicach w ramach sieci współpracy zapraszają nauczycieli, wychowawców i specjalistów na spotkanie z zakresu profilaktyki zagrożeń społecznych wśród uczniów.

Temat: Nastolatek w kryzysie - o objawach, których nie wolno lekceważyć  i w jaki sposób mądrze wspierać dziecko w okresie  dorastania.

28 listopada 2022 (poniedziałek) godz. 15:30

Prowadzący: dr Marcin Szulc, prof. UG

Czas trwania: 2 godziny lekcyjne

Miejsce: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Piłsudskiego 30  Chojnice,   sala konferencyjna 004,  parter

dr Marcin Szulc – profesor Uniwersytetu Gdańskiego, nauczyciel akademicki i psycholog w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół problematyki zagrożeń społecznych ze szczególnym wskazaniem na mechanizmy powstawania uzależnień, leczenie nałogów, resocjalizację nieletnich sprawców przestępstw oraz problemy okresu dorastania. Prowadzi spotkania edukacyjne dla rad pedagogicznych, rodziców oraz młodzieży. Jest autorem publikacji z zakresu psychologii zagrożeń społecznych.

Liczba miejsc ograniczona!

Prosimy o potwierdzenie udziału: dyrektor@ppp-chojnice.pl

Zapraszamy w imieniu organizatorów

Agnieszka Kortas Koczur OPR

Bogna Klunder PPP

 

Poprzednie wiadomości

Dzień wolny...

Dzień wolny...

  Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta  Chojnice nr 163/2022 z dnia 25.10.2022r, 31 października  2022r. będzie dniem wolnym od pracy, a Ośrodek Profilaktyki Rodzinnej  pozostanie... (więcej)

Projekt - Gdańska Fundacja Pomocy...

Projekt - Gdańska Fundacja Pomocy...

Gdańska Fundacja Pomocy Prawno-Psychologicznej: Projekt MS skierowany do ofiar przestępstw, ich osób bliskich oraz świadków przestępstw. Realizowana jest pomoc prawna, psychologiczna oraz... (więcej)

Projekt - Słupska Fundacja Pomocy

Projekt - Słupska Fundacja Pomocy

Słupska Fundacja Pomocy Prawno-Psychologicznej: Projekt Aktywni Plus skierowany do seniorów 60+ oraz ich opiekunów realizowany w formie wykładów z zakresu prawa, warsztatów psychologicznych... (więcej)

Projekt 2 - Gdańska Fundacja Pomocy...

Projekt 2 - Gdańska Fundacja Pomocy...

Gdańska Fundacja Pomocy Prawno-Psychologicznej: Projekt skierowany do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w ramach, którego świadczona jest pomoc prawna i psychologiczna. Zapraszamy do... (więcej)

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem